9°

Поранений військовий з Рівненщини розшукав свою родину

Поранений воїн, родичів якого шукала вся Україна виявився жителем Володимирця.

У Дніпровському госпіталі ім. Мєчнікова щодня рятують сотні наших воїнів. Волонтери госпіталя щодня пишуть історіїважких поранених. Однією з історій стала історія володимирчанина Сергія Печончика.

У мережі гендиректор лікарні імені Мечникова, Сергій Риженко опублікував пост про пошук рідних постраждалого воїна з тяжкими травмами.

За словами Сергія Риженка, пацієнту 33 роки, він потрапив до медзакладу у стані коми.

Досить швидко чоловіка впізнала землячка – Ольга Юзвюк. Вона також з Володимирця, Вараського району.

Знайшли номер дружини, підняли місцевий терцентр та волонтерів у Володимирці.

Як згодом виявилось, Сергій вісім років одружений. Чудова і кохана дружина Наталя – його втіха. Цьогоріч їх дні щодня починались молитвами – чекали свого первістка. Але дочекались повістки з терцентру.

Наталія Печончик, дружина Сергія, розказала:

“Коли мені сказали, що знайшовся Сергій, я мало не знепритомніла – з ним вже кілька днів не було зв’язку. Подзвонила – ледь говорить, каже, що трішки вже бачить. Він всіх пам’ятає і впізнав по голосу. Батьки Сергія вже знають. До нього поїхала сестра Валя, їй ближче. Ми весь час на зв’язку.”

Струс мозку, широка рвана рана тім’яної області, опіки обличчя, рогівки, кон’юнктиви, верхніх дихальних шляхів та ампутація лівої кисті…. Після вибуху телефони та документи розлетілися на шматки. Єдине прохання чоловіка було – тільки почути голос дружини. Сергієва пам’ять після поранень стерла всі номери, але ось яка доля. Родину знайшли.

Тож бажаємо Герою швидкого одужання та довгих, щасливих років з Наталією разом!


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp