11°

Працівники міграційної поліції Рівненщини видворили з України нелегала з Грузії

На постійному контролі в управлінні міграційної поліції в Рівненській області перебуває питання дотримання міграційного законодавства іноземцями на території України, зокрема і щодо виконання ними рішень суду про  примусове видворення в країну походження.

Сьогодні, шостого серпня, на підставі ухвали суду працівники управління міграційної поліції в Рівненській області спільно із працівниками міграційної служби в області через пункт пропуску «Бориспіль» авіарейсом видворили 53-річного громадянина Грузії із забороною в’їзду на Україну найближчі п’ять років.

Нагадаємо, уродженець міста Тбілісі 16 липня звільнився із Городоцького виправного центру, де відбував покарання за вчинені крадіжки на території України. Через відсутність у нього будь-яких документів на нього склали протокол про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 203 КУпАП.

Крім того, працівники Рівненського РВ УДМС в Рівненській області, у зв’язку із порушенням правил перебування іноземцем в Україні, прийняли рішення про примусове повернення громадянина Грузії в країну походження із подальшою забороною щодо нього в’їзду на територію України строком на п’ять років.

Нелегала помістили до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, що на території Волинської області. Після оформлення необхідних документів та на підставі ухвали суду його примусово сьогодні видворили з території України до країни походження.

Працівники управління міграційної поліції в Рівненській області продовжують здійснювати комплекс заходів у щодо недопущення порушень чинного законодавства іноземцями на території України та вживають  відповідні заходи реагування відносно нелегалів.  

Відділ комунікації поліції Рівненської області