10°

Президент Зеленський призначив стипендію для трьох митців з Рівненщини

Президент України Володимир Зеленський призначив стипендію для трьох митців з Рівненщини. Серед них – письменниця Софія Гудовсек, співачка Анастасія Янцур та музикант Сергій Гаврилюк.

Президентська стипендія призначається для громадян віком від 14 до 35 років. Згідно з положенням, призначається 250 стипендій на рік, виплату провадять щомісяця протягом року в розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб. З 1 січня це буде 3028 грн.

  • Софія Гудовсек – письменниця, переможниця міських, обласних, всеукраїнських, міжнародних літературних конкурсів, “Літератор року 2021”, авторка двох книг, сценаристка.
  • Анастасія Янцур – співачка, володіє ліричним колоратурним сопрано. Неодноразова володарка гран-прі, лауреатка міжнародних та всеукраїнських конкурсів та фестивалів, солістка-вокалістка Рівненської обласної філармонії, викладачка кафедри “Академічного вокалу” в РДГУ, членкиня національної музичної спілки.
  • Сергій Гаврилюк – музикант, керівник аматорського фольклорно-етнографічного гурту “Мазурки” клубу села Корост Степанської селищної ради.

Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp