17°

Прокуратура Рівненської області захистила у суді майнові інтереси  громади м.Вараш на  понад 271 мільйон гривень

Рівненським окружним адміністративним судом задоволено позов прокуратури Рівненської області в інтересах держави в особі територіальної громади м.Вараш та повернуто їй нерухоме майно.

Йдеться про об’єкти житлового фонду та соціальної інфраструктури (будівлі шкіл, гуртожитків, магазинів), інженерні мережі та комунікації, які на виконання Указу Президента України №64/99 від 15.06.1999 та Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» були за згодою Кузнецовської міської ради передані у комунальну власність з метою створення сприятливих умов для господарювання суб’єктів підприємницької діяльності, які утримують зазначені об’єкти.

Підставою для вжиття прокуратурою представницьких заходів стало те, що цей же орган місцевого самоврядування своїм рішенням від 28.10.2016 скасував, як незаконне, розпорядження міського голови 2002 року, яким передано дані об’єкти у комунальну власність, тоді як згідно із діючим законодавством, питання щодо законності прийнятих органом місцевого самоврядування рішень вирішується лише судом.

З метою захисту державних інтересів та майнових прав територіальної громади, а також скасування незаконного рішення Кузнецовської міської ради прокуратура області заявила відповідний позов, який судом розглянуто та задоволено у повному обсязі.

Таким чином у комунальній власності територіальної громади м.Вараш залишено об’єкти житлового фонду та соціальної інфраструктури балансовою вартістю понад 271 млн грн.

Прес-служба прокуратури Рівненської області


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp