25°

Прокурори-безхатьки: чи віддасть Рівнерада 1,1 гектара землі під забудову

На найближчій сесії Рівнеради розглянуть питання щодо передачі в постійне користування земельної ділянки площею 1,1 гектара в постійне користування Рівненській обласній прокуратурі для будівництва багатоповерхівок.

Ділянка знаходиться в районі Ювілейний по вулиці Корольова, неподалік авторинку. Про неї уже повідомлялося раніше.

Земельна ділянка, яку хочуть віддати під багатоповерхівки для прокурорів у Рівному

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук громадський активіст, ексдепутат Рівненської міської ради та кандидат на посаду мера Рівного на минулих місцевих виборах Назарій Поліщук.

За словами Назарія Поліщука, вказана ділянка наразі навіть не сформована. В проекті рішення, який розглянуть на сесії, зокрема, йдеться про орієнтовну площу ділянки та не вказана її адреса.

На жаль, за останні роки в Рівному, жодна земельна ділянка під будівництво багатоповерхівок не була реалізована в прозорий спосіб на аукціоні, адже постійно діяли відкатані схеми УКБ з передачі в оренду землі наближеним забудовникам, а потім забудовану землю повертали в комунальну власність, щоб не платити подальшої оренди. Як наслідок місто отримувало не конкурентну вартість землі – а дірку від бублика! – пише Назарій Поліщук.

Пересторогу місцевого політичного діяча викликала не лише можливість застосування непрозорих схем в приватних інтересах окремих забудовників. За ствердженням Поліщука, на цій ділянці неодноразово пропонували побудувати дитячий садочок.

Зазначається, що садочки №33 та №39 в цьому районі уже переповнені. Крім цього у вказаному районі проводиться активна забудова, що збільшує навантаження не лише на дитячі садочки, але й на всю соціальну інфраструктуру.

Проект рішення про передачу земельної ділянки Рівненській обласній прокуратурі уже погоджений профільною комісією Рівнеради та уповноваженими чиновниками

Сподіваюся, нова ПРОЄВРОПЕЙСЬКА більшість прийме правильне рішення, яке дозволить зберегти дорогоцінну землю на Ювілейному, яка в подальшому буде використана для розбудови соціальної інфраструктури для РІВНЯН, а не розтягне її за відкатаними схемами! А гасло “Рівне – місто дружнє до дітей”, буде реалізовуватися не тільки в період виборів та 1 червня та в День захисту дітей, а набуде реального втілення в якості рішень міської влади! – пише Назарій Поліщук.

Нагадаємо, що найближча сесія Рівненської міської ради, на яку винесено близько 300 питань порядку денного, відбудеться уже 10 червня.