23°

Провідник «Укрзалізниці» отримав покарання за перевезення ухилянтів у вентиляції потяга

Мостиський районний суд Львівщини виніс вирок провіднику «Укрзалізниці» Віталію Поляковському, який незаконно перевозив ухилянтів за кордон у вентиляційній шахті потяга.

Суддя Юрій Кічак, який дослідив усі матеріали справи, затвердив угоду про визнання винуватості між обвинуваченим та прокурором, та призначив Віталію Поляковському покарання – п’ять років тюрми, однак звільнив від його відбування з іспитовим терміном у 2,5 роки. На вирок ще може бути подана апеляція.

Як вказано у вироку суду, який винесли у жовтні 2023 року, Віталій Поляковський працював провідником потяга «Запоріжжя – Перемишль». Під час повномасштабного вторгнення він вирішив незаконно перевозити чоловіків за кордон у вентиляційній шахті потяга, обладнавши там спеціальний сховок – над купе відпочинку провідника.

Віталій Поляковський у квітні 2023 року знайшов «клієнта» – чоловіка призовного віку з Хмельниччини, який хотів незаконно виїхати за кордон. Вартість незаконної поїздки становила 81 тис. грн. До моменту перетину кордону пасажир був у купе провідника, а, наближаючись до кордону, Віталій Поляковський казав чоловіку залізти у вентиляційну шахту і сидіти там до перетину кордону. Однак правоохоронці з Хмельниччини виявили ухилянта у вентиляційній шахті.

Щодо провідника була порушена кримінальна справа через незаконне переправлення осіб через кордон. Обвинувачений уклав угоду про визнання вини з прокурором Хмельницької обласної прокуратури. Варто додати, що після цього випадку його звільнили з «Укрзалізниці».

Нагадаємо, у квітні правоохоронці затримали провідника під час перевезення чергового «клієнта» на пункті пропуску на Львівщині. За оперативно інформацією, зловмисник провадив свій незаконний бізнес уже кілька місяців.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp