32°

Пригодницькі перегони відбудуться на території Рівненщини та Волині

Територією Волинської та Рівненської областей пролягатиме маршрут щорічних туристичних змагань «Доброволець. Осінь». Змагання «Доброволець» проводяться з 2010 року. Спочатку це були виключно зимові перегони, проте з 2019 року, через великий попит, організатори додали ще осінній етап змагань. За весь період історії змагань в них взяли участь понад  3 тисячі учасників з різних регіонів України, а також з країн ближнього закордоння (Польща, Білорусь). На зимових змаганнях цього року було 312 учасників.

Захід присвячений Героям 35 Сотні Самооборони Майдану «Волинська Січ» відбудеться 9–10 жовтня.

Змагання відбуваються у форматі пригодницьких перегонів. Участь можуть брати всі охочі, віком від 14 років. Також потрібно сформувати команду від 2 до 5 учасників та обрати категорію складності. Є наступні варіанти: 12 годин (піша дистанція); 24 години (піша дистанція); 24 години (велодистанція).

Щоб перемогти командам необхідно набрати більшу кількість балів в межах контрольного часу.

«Але мета «Добровольця» полягає не лише у тому, хто краще орієнтується, швидше їде на велосипеді чи перемагає. Ми даємо шанс людям випробувати себе, знайомимо з героїчною історією, відкриваємо нові місця краю. Та зрештою «Доброволець» – це нагода весело та активно провести час з друзями»,  – зазначив голова оргкомітету змагань Павло Данильчук.

Загалом організатори планують розставити близько 75 контрольних пунктів на території площею 800 км2. Серед КП будуть історичні місця. Зокрема і ті, які пов’язані з періодом національно-визвольних змагань ХХ століття. 

Реєстрація на змагання триває до 5 жовтня.

Також організатори пропонують учасникам трансфер з Луцька до місця старту та у зворотному напрямку.

Джерело: Вісті


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp