8°

Пункти пропуску на кордоні з Росією відкрили, щоб українці могли повернутись додому? Пояснення Держприкордонслужби

Нещодавно ЗМІ повідомляли, що на кордоні Бєлгородської області РФ та Сумської області України відновив роботу пункт пропуску Колотилівка — Покровка, через який українці можуть повернутися з окупованих територій. У ДПСУ пояснили, що Україна пропускає своїх громадян на Батьківщину у всіх зачинених пунктах пропуску з РФ, пише УП.

Відтак Державна прикордонна служба роз’яснила, що всі пункти пропуску на кордоні з Росією залишаються закритими. При цьому українські прикордонники весь час від початку повномасштабного вторгнення РФ забезпечують (згідно з Конституцією) повернення українських громадян на батьківщину.

За словами речника прикордонної служби Андрія Демченка, у пункті пропуску “Покровка” на Сумщині ДПСУ фіксували, що суміжна сторона пропускає громадян України у нашому напрямку: там люди могли прослідувати через державну межу і в пішому порядку, і на транспортних засобах.

“Однак кілька днів тому ми знову почали фіксувати, що Росія пропускає людей в напрямку України, відповідно ми продовжуємо забезпечувати повернення українських громадян на батьківщину”, – пояснює речник ДПСУ


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp