20°

Путін їде до білорусі вмовляти лукашенка відкрити другий фронт – експерт

Президент рф володимир путін збирається із візитом до білорусі, щоб дотиснути олександра лукашенка вступити у війну проти України. Таку думку висловив відомий військовий експерт Олег Жданов в інтерв’ю ТСН.

“Це єдина мета, заради якої путін їде до мінська. Очевидно, він зрозумів, що викликами “на килим” у кремль лукашенка не уламати. І кожен раз лукашенко, коли їде до себе додому, там він відчуває себе, як риба у воді. І тому путін їде дотискати”, – заявив він.

“Річ у тім, що російська федерація видихається. І як би нам важко сьогодні не було на луганському напрямку, ми бачимо, що вже немає того наступального потенціалу, який був ще в травні-квітні. Сьогодні у них (у рф) оперативного резерву немає, потрібен час для його створення. Путіну вкрай необхідно, щоб білорусь відкрила другий фронт, почала бойові дії, пов’язувати частину сил української армії на північному сході й тим самим відтягувати наші війська”, – додав експерт.

Також Жданов зазначив, що Лукашенко зараз активно шукає підтримку Заходу: “Може і це спонукало путіна, що потрібно їхати розбиратися на місці, дотискати лукашенка, щоб його замазати кров’ю і змусити вступити у цю війну”.