11°

РФ готує 200 тисяч нових солдатів, вони знову йтимуть на Київ, – Залужний

«У нас є важливе стратегічне завдання — створити резерви і підготуватися до війни, яка може відбутися у лютому, в кращому випадку в березні, а у гіршому — наприкінці січня. Може початися не на Донбасі, а у напрямку Києва, у напрямку Білорусі, не виключаю і південного напрямку», — розповів у інтервʼю The Economist Головнокомандувач ЗСУ.

Валерій Залужний зазначив, що Україні не вистачає запасів боєприпасів для існуючих систем оборони. Також, за його словами, ми потребуємо набагато більше і кращого протиракетного захисту.

“Росіяни готують 200 тисяч солдатів. Я не сумніваюсь, що вони знову підуть на Київ— Російська мобілізація спрацювала. Це неправда, що їхні проблеми настільки жахливі, що ці люди не будуть воювати. Вони будуть воювати. Цар каже їм іти воювати, і вони йдуть воювати.

Я вивчав історію двох чеченських воєн – все було так само. Можливо, вони не так добре оснащені, але вони все одно становлять для нас проблему. За нашими оцінками, у них є резерв в 1,2-1,5 млн осіб…Росіяни готують близько 200 тис. нових солдатів. Я не маю сумнівів, що вони знову підуть на Київ”.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp