10°

Рік роботи Кабміну: провали та успіхи – інфографіка

Кабінет міністрів Дениса Шмигаля сьогодні, 4 березня, відзначила рік виконання повноважень. Слово і Діло підбили підсумки виконаних та невиконаних обіцянок Уряду.

Кабмін за рік позбувся кількох міністрів та в.о. міністрів, а деякі посади в міністерських кріслах досі залишаються вакантними.

Серед міністрів, які втратили посади, зокрема, Ілля Ємець, Вадим Пристайко, Сергій Бессараб, Ігор Уманський. Вакантною залишається також посада очільника Міністерства енергетики, яким керує в.о. міністра – Юрій Вітренко.

Весь перелік зафіксованих публічних обіцянок членів Уряду можна побачити на сайті Слово і Діло.

Виконані обіцянки

Інфографіка Слово і Діло: виконані обіцянки членів Уряду

Лідером за виконанням обіцянок став віце-прем’єр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, який виконав 47 взятих на себе зобов’язань, що склало 30% від загальної кількості обіцянок. 21 обіцянка невиконана (13%). Наразі ще 90 публічних обіцянок можуть бути виконані.

Друге місце в рейтингу обіймає міністр соцполітики Марина Лазебна з 22-ма виконаними обіцянками (28%). В трійці лідерів за виконаними обіцянками опинився і міністр інфраструктури Владислав Криклій, який на своїй посаді реалізував 59 публічних зобов’язань, або 25% обіцянок.

Жодної обіцянки не встигли або не змогли виконати два члени Уряду – т.в.о. міністра енергетики Юрій Вітренко та Юлія Лапутіна.

Безвідповідальні урядовці

Інфографіка Слово і Діло: провалені обіцянки урядовців

Антилідерами дослідження стали очільники МОЗ Максим Степанов, Мін’юсту Дениса Малюська та Мінфіну Сергій Марченко.

Степанов провалив 18% або 25 обіцянок при виконаних 30 (21%).

Марченко та Малюська не виконали 17 та 16 обіцянок відповідно. Таким чином Марченко провалив 16% взятих на себе зобов’язань, а очільник Мін’юсту – 14%.

Лапутіна та Вітренко провалити жодну зі своїх обіцянок також не встигли. Варто зауважити, що при цьому очільниця Міністерства у справах ветеранів уже встигла на посаді дати 18 обіцянок, а тимчасово виконуючий обов’язки міністра енергетики – лише 3.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp