7°

Рівень життя росіян за два з половиною тижні обвалився на рівень дев’яностих. Країна стоїть на порозі дефолту та економічного краху

Росія на порозі введення четвертого раунду санкцій ЄС. Це будуть санкції проти фізичних та юридичних осіб, а також проти низки великих російських компаній.

▪️6 366 санкцій разом з обмеженнями було введено проти росії з 2014 року, росія випередила Іран і Північну Корею та перетворилася на лідера світу.

▪️МЗС активно працює над закриттям всіх шляхів обходу росією санкцій – криптовалюта, можливість для росії продавати золото, блокування їхніх спроб вивести гроші в треті країни.

▪️На сьогодні 209 компаній повністю вийшли з російського ринку та припинили взаємодію з російськими партнерами. 378 обмежили роботу частково.

▪️Дмитро Кулеба закликав бойкотувати компанії, які не припиняють своєї діяльності в рф.

▪️Внаслідок російського економічного краху, курс гривні до рубля зміцнився в півтора рази.

▪️США, Велика Британія та Канада вже відмовляються від російської нафти. Дипломатія працює над тим, щоб від російських енергоносіїв відмовлялися країни ЄС.

▪️Україна вимагає від усіх компаній та урядів припинити купівлю російської нафти, вугілля та газу. Також наполягає на закритті світових портів для російських суден і відключенні Сбербанку від SWIFT.