17°

Рівненська митниця цьогоріч святкує 25 річницю свого створення

З нагоди річниці керівництво Рівненської митниці ДФС привітало колектив митниці та висловило подяку за проявлений професіоналізм, позитивні результати роботи, ініціативність й сумлінне виконання службових обов’язків.

Нагадаємо, що історія Рівненської митниці розпочалась у 1990 році зі створення митного поста Львівської регіональної митниці, який функціонував у складі 4-х працівників до 1992 року.

Рівненська митниця на початку свого функціонування складалась з двох митнних постів: «Здолбунів» та «Рівне-аеропорт», із загальною штатною чисельністю працівників митниці 96 чоловік. Зоною діяльності новоствореної Рівненської митниці була визначена вся Рівненська область. Митниця розпочала свою дільність у непростих умовах, в невеликому старому приміщенні, практично без оргехніки, з нормативною базою, залишеною в спадок від Радянського Союзу. На той час одним із важливих завдань митниці було налагодження контролю на новому державному кордоні.

Сьогодні у зоні діяльності митниці функціонує сім митних постів: м/п «Рівне-Центральний», м/п «Костопіль», м/п «Сарни», м/п «Дубно», в тому числі на кордоні з Республікою Білорусь – м/п «Городище», м/п Удрицьк», та м/п «Прикладники». Штатана чисельність Рівненської митниці налічує 188 працівників.

У першому кварталі 2017 року Рівненська митниця забезпечила надходження до бюджету 1,095 млрд. грн. Це на 321 млн. грн., або на 40,3%, більше, ніж у аналогічному періоді минулого року. Дана сума є рекордною порівняно з показниками перерахувань до бюджету за останні декілька років.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp