
Рівненщина долучилася до Конференції з відновлення України у Гданську

У польському Гданську стартувала Конференція з питань відновлення України URC2026.
Це щорічна міжнародна платформа, на якій обговорюють практичні рішення для відновлення України: інвестиції, партнерства та реалізацію спільних проєктів.
Участь у конференції беруть близько 6 тисяч представників урядів, парламентів країн-партнерів, міжнародних організацій, бізнесу та органів місцевого самоврядування.
Рівненщину на URC2026 представляють шість громад: Гощанська, Корецька, Острозька, Рівненська, Рокитнівська та Сарненська. Також до заходу долучилася Агенція регіонального розвитку.
Для області участь у конференції є можливістю презентувати інвестиційний потенціал, розширити міжнародні партнерства та залучити ресурси для розвитку громад.
Читайте також: