15°

Рівненщина отримала більше 400 вантажів гуманітарної допомоги

Більше  400 вантажів з гуманітарною допомогою та 176 транспортних засобів, які визнані гумдопомогою, отримала Рівненська область.

Про це інформує пресслужба Рівненської ОВА.

Переважна більшість вантажів, а це 70% з усіх, надходить з Республіки Польща. Польські друзі нам передають у вигляді гумдопомоги продукти харчування, медикаменти, речі першої необхідності. А в області вантажі розподіляють та перенаправляють в інші регіони України.

«Дякуємо нашим сталим польським колегам за постійну допомогу Україні. Серед них – благодійні організації та регіони-партнери, зокрема – Вармінсько-Мазурське воєводство. У Польщу гуманітарні вантажі надходять як автошляхами, так і авіапростором», – каже начальник Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль.

Серед нових партнерів, які забезпечують нас дороговартісними медичними засобами, є польська рятувальна організація. Вже днями вона відправляє нам черговий вантаж – 8 палет гемостатичних перев’язувальних матеріалів. Також днями поляки очікують на вантаж з Кореї, який відразу буде спрямовано на Рівненщину.