8°

Рівненщина отримає 1,5 мільярда гривень на реформу Нової української школи

ряд України виділив Рівненській області субвенцію у розмірі 1,5 мільярда гривень на реалізацію реформи Нової української школи.

Ці кошти будуть спрямовані на забезпечення учнів 5-6 класів та семикласників шести пілотних шкіл області необхідним обладнанням, навчальними матеріалами та підвищенням кваліфікації вчителів.

За словами першого заступника голови Рівненської ОДА Сергія Подоліна, субвенція дозволить повноцінно відновити реформу НУШ у середньої ланці освіти, яка була призупинена через воєнний стан.

«Ми очікуємо на регіональний розподіл коштів. За них ми зможемо забезпечити всіх учнів 5-6 класів та семикласників шести пілотних шкіл новим обладнанням та навчальними матеріалами. Також вони дадуть змогу підвищити кваліфікацію вчителів. Це значно полегшить організувати процес змішаного навчання на Рівненщині», – зазначив Сергій Подолін.

Загалом за програмою НУШ в області здобувають освіту майже 82 тисячі школярів.

Нагадаємо, минулоріч реформа НУШ перейшла в 6 клас. Однак, через воєнний стан заклади освіти своєчасно не були забезпечені необхідними засобами, а вчителі не пройшли підвищення кваліфікації. У 2022 і 2023 роках реформа не мала цільового фінансування. Відтак, реформа середньої ланки не була втілена повною мірою.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp