14°

Рівненщина продовжує зменшувати споживання газу

За результатами 2021 року Рівненщина – у трійці лідерів у сфері енергозбереження. Цьогоріч у планах – скоротити використання палива ще на 10%.

Це можливо завдяки заходам із енергозбереження та переходу на «зелену» енергетику, повідомив очільник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Так, на Рівненщині продовжується запровадження пілотного проекту по впровадженню програми енергомоніторингу в бюджетних установах. Проект дає змогу аналізувати споживання енергоносіїв та заощадити до 10% їх вартості. У грошовому еквіваленті це близько 30 млн грн.

За останні три роки на 5,2% зросла частка використання альтернативних видів палива. Загальний відсоток потужностей з виробництва такої теплоенергії становить на Рівненщині 25,2%.

Майже 1000 домогосподарств Рівненщини перейшли на «зелену» енергетику. Лише цьогоріч – 113 родин.

Клеванська та Каноницька громади вирощують на своїх територіях енергетичні культури. До впровадження такої ініціативи готуються ще дві громади Рівненщини.

«Закликаю усіх жителів Рівненщини розглянути можливість переходу на альтернативні види палива. Це вірний шлях до енергетичної незалежності», – зазначив Віталій Коваль.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp