5°

Рівненщина втратила ще одного захисника

Житель Костопільської громади Юрій Самчук поклав своє життя у боротьбі з ворогом.

Добродушний, спокійний, товариський Юрій ніколи не відмовляв у допомозі, завжди відгукувався на людський біль чи проблеми.

Юрій Самчук народився у місті Костопіль. Навчався в Костопільському ліцеї №1 ім. Т. Г. Шевченка, займався карате та волейболом, а за тим у Костопільському професійно технічному училищі. Працював на СТО та в ТОВ “Українські Лісопильні” у Костополі. Згодом Юрій одружився. Після народження донечки родина переїхала жити в село Тучин.

10 травня 2023 року Юрія мобілізували на військову службу. Він був гранатометник взводу морської піхоти військової частини А2613.

33-річний Юрій Самчук загинув 22 червня 2023 року в загинув в районі Макарівки Донецької області під час штурму ворожих позицій внаслідок ворожого мінометного, артилерійського обстрілів отримав поранення несумісне з життям. Вдома на Юрія чекали дружина та донька.

«Він був добрим, сильним, сміливим, завжди приходив на поміч. Ріс без батька, батько помер, коли Юрію було 7 років. Світла і чесна людина. Усім допомагав. З людьми знаходив контакт і компроміс. Це велика втрата, серце розривається на шматки», – розповідає сусідка загиблого.

Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким. 

Вічна пам’ять Герою!


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp