19°

Рівненщина завершила перші в цьому році об’єкти “Великого будівництва” – садок та приймальне відділення

У Рівненській області після проведення реконструкції в рамках програми Президента Володимира Зеленського “Велике будівництво” готуються до відкриття дитячий садок і приймальне відділення невідкладної допомоги. Ці об’єкти стануть першими в цьому році, введеними в експлуатацію в ході “Великий будівництва”.

Про це повідомляється на сайті Рівненської ОДА. Перший в історії села Горбаків дитячий садок прийме 50 дітей. Під будівлю садка на три групи була реконструйована стара школа.

Будівельні роботи завершилися в приймальному відділенні Рівненської обласної клінічної лікарні
Будівельні роботи завершилися також в приймальному відділенні Рівненської обласної клінічної лікарні. В ході реконструкції у відділенні були облаштовані просторі світлі кабінети, встановлені меблі та сучасне обладнання.

Оновлений дитсадок в Бабінської громаді і приймальне відділення вже готують до відкриття. Зараз будівельна готовність цих об’єктів – 100%, – повідомив заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

Нагадаємо, в 2021 році в Україні буде побудовано і реконструйовано 95 шкіл і 75 дитячих садків. Про це раніше повідомляв заступник керівника Офісу Президента, координатор програми “Велике будівництво” Кирило Тимошенко.