9°

Рівненщині необхідно збільшити кількість укриттів, – Міністр з питань стратегічних галузей

Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін відвідав Рівненщину із робочою поїздкою. У Рівненській ОДА відбулася нарада за участю міністра, очільника області, начальників районних військових адміністрацій і керівників профільних департаментів.

На нараді обговорили питання безпеки населення в умовах воєнного стану. Міністр Камишін наголосив на необхідності збільшити кількість укриттів на Рівненщині.

“Рівненщина – важлива тилова область, але і тут були влучання. Саме тому необхідно збільшити кількість укриттів, адже цивільне населення маємо захистити. Знаю, що до кінця року будуть облаштовані ще 14 об’єктів, але їх має бути більше. В Україні вже 5,2 тисячі загиблих мирних жителів. Безпекова ситуація – це пріоритет”, – сказав міністр.

Нагадаємо, в області є 129 сховищ, 1551 протирадіаційне укриття, 564 найпростіших сховищ та 6 споруд подвійного призначення.

“Робота з облаштування сховищ триває. Територіальними громадами області вже надано 39 інформацій на розроблення проєктно-кошторисної документації, в тому числі на будівництво та капремонт. Загалом на Рівненщині організоване укриття для 835 тисяч осіб, що становить 73 % населення області”, – розповів начальник ОВА Віталій Коваль.

У межах візиту міністр також відвідав підприємства критичної інфраструктури області. Він ознайомився з роботою підприємства “Мотор Січ”, яке є одним з найбільших в Україні виробників авіаційних двигунів та вертольотів.

Міністр Камишін пообіцяв, що Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України надаватиме всю необхідну підтримку для забезпечення безпеки населення та розвитку економіки Рівненщини в умовах воєнного стану.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp