13°

Рівненська ОВА нагородила енергетиків, які повертали світло на деокупованій Херсонщині (+ФОТО)

Начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль вручив державні нагороди та відзнаки працівникам ПрАТ «Рівнеобленерго». Це енергетики, які з жовтня 2023 року, упродовж 15 вахт, повертали світло мешканцям деокупованої Херсонщини.

Згідно з Указом Президента, медаль «За працю і звитягу» за відбудову деокупованої Херсонщини отримав Андрій Пархомчук – електромонтер з ремонту повітряних ліній електропередач служби ліній ПрАТ «Рівнеобленерго».

Почесні Грамоти Кабміну отримали Сергій Курига – електромонтер з експлуатації розподільних мереж Млинівської дільниці, Олександр Лисак – майстер з ремонту устаткування Дубенської дільниці, Дмитро Гергелюк – інженер з проектно-кошторисної роботи відділу капітального будівництва та реалізації технічних умов, Володимир Шадюк – майстер відділу технічного аудиту.

Грамоту Міненергетики України отримав майстер будівельних та монтажних робіт служби ліній Олександр Гродський.

Подяки Міненергетики України отримали електромонтери служби ліній Андрій Пархомчук, Михайло Сачева, Федір Давидович, Вадим Яремчук, Віктор Яремчук та водій Василь Столярчук.

«Наші енергетики ввели в роботу 14 підстанцій, провели ремонт на понад 160 км пошкоджених окупантом повітряних ліній, що дозволило повернути електропостачання у населені пункти семи територіальних громад Бериславського району Херсонської області – це десятки населених пунктів», – повідомив Олександр Коваль.

«Дякую мужнім енергетикам за сміливість, за нелегку працю, за те, як Рівненщина проходить другу зиму поспіль в умовах повномасштабного вторгнення», – сказав начальник ОВА.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp