18°

Рівненська школярка присвятила пісню батькам дітей з особливими потребами

Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю учениця 4-В класу Рівненської гуманітарної гімназії Плісецька Одарка заспівала пісню на підтримку батьків дітей з особливими потребами.

Музику на слова написав рівненський композитор та саунд-продюсер Олег Віраг.

Ми поспілкувалися з авторкою слів пісні «Лелека» – психологом Валентиною Алексєєвою, яка майже все своє життя присвятила важкій праці з дітлахами.

«Ці рядки вже публікувалися в двох виданнях», – розповідає пані Валентина. «В мене є багато віршів, на які надихають емоції та переживання. Не всі батьки в змозі вкласти стільки сил в виховування діточок з особливими потребами. Дуже часто вони емоційно вигорають. Дев’ять з десяти батьків (ред. – чоловіків) таких дітей кидають мам, яким доводиться справлятися самим».

Складається враження, що дівчинка не просто співає, а ніби розмовляє з усім світом. В її співі відчувається жаль, співчуття, підтримка та, що найголовніше, щире розуміння проблеми.

Давайте підтримаємо талановиту Даринку тим, чого у нас вдосталь – «лайками». Не забувайте про малечу, якій підняти навіть великий пальчик вгору буває інколи майже неможливо.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp