10°

Рівненське підприємство попри війну подвоїло виробництво та експортує третину продукції

Рівненське виробничо-конструкторське об’єднання “МААНС”, яке працює вже майже 25 років, є одним з найбільших в Україні виробників обладнання та запчастин до сільгосптехніки.

Підприємство виготовляє жатки, візки до них, запчастини та витратні матеріали.

“МААНС” володіє сучасними виробничими приміщеннями площею 9 тис. квадратних метрів, оснащеними обладнанням для розкрою, гнуття, штампування, термообробки, фрезерування, зварювання та шліфування металу. Це дає можливість здійснювати повний цикл виробництва сільгосптехніки.

Нещодавно з діяльністю “МААНС” ознайомився заступник голови Рівненської ОДА Олександр Кохан. Він зазначив, що попри війну підприємству вдалося вдвічі збільшити виробництво своєї продукції.

Минулого року “МААНС” сплатив понад 31 млн грн податків до бюджетів усіх рівнів і завершив рік з прибутками. На підприємстві також поступово збільшується зарплата працівників, а кількість робочих місць зросла до 140.

“МААНС” постійно розвивається та нарощує потужності. Третину своєї продукції підприємство експортує за кордон.

Важливо, що “МААНС” долучилося до державної платформи “Зроблено в Україні”. 27 одиниць обладнання від цього виробника включені до переліку державної програми компенсації вартості сільгосптехніки.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp