18°

Рівненські патрульні перемогли в чемпіонаті з міні-футболу

33 команди з усіх підрозділів патрульної поліції, декілька напружених змагальних тижнів та по-справжньому спекотний фінал у Києві — таким був чемпіонат Департаменту патрульної поліції з міні-футболу.

Найкращі чотири команди — з управлінь патрульної поліції Львівської, Херсонської, Рівненської та Луганської областей — зустрілися сьогодні у столиці, щоб змагатися у фіналі за першість. Напружена боротьба у кожному з матчів, гравці викладалися на максимум, аби показати найкращий результат і перемогти. Фінальна гра видалась дуже емоційною. У підсумку футбольна фортуна посміхнулася команді управління патрульної поліції Львівської області, яка виборола перше місце.

Друге місце у цьому чемпіонаті посіла команда управління патрульної поліції Луганської області.

Третє місце взяли патрульні Рівненської області.

Четвертою опинилася команда Херсонської області.

Нагороди отримали найкращий гравець у кожній команді. Також відзначили найліпшого захисника, воротаря, півзахисника та нападника.“Сьогодні відбулося справжнє свято футболу.

Кожна команда показала боротьбу й жагу до перемоги. Немає тих, хто програв — перемогла патрульна поліція. Дуже важливо, що поза роботою ви знаходите час, бажання та можливості для того, щоб віддаватися спорту”, — звернувся до команд перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький. Дякуємо усім учасникам цього чемпіонату. Вітаємо переможців. Бажаємо не зупинятися на досягнутому.

Джерело: Патрульна поліція України