17°

Рівненські школярки здобули «золото» у фіналі Всеукраїнських шкільних ліг

Команда дівчат Рівненського ліцею №28 стала чемпіонкою фінального етапу проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги».

Рівнянки перемогли у змаганнях з баскетболу 3х3 серед учениць 5–9 класів, які проходили у Черкасах.

У вирішальному матчі команда з Рівного обіграла господарок змагань та виборола перше місце.

«Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» — наймасштабніший спортивний проєкт в Україні. У цьому сезоні до нього долучилися майже мільйон учасників. Проєкт реалізують за ініціативи Президента Володимира Зеленського.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp