12°

Рівненські ветерани перемогли на футбольному турнірі у Литві

Рівненські ветеранські команди «Кардинал-Рівнестандарт» 40+ та 50+ побували на міжнародних ветеранських змаганнях з футзалу, що відбулися у литовському Каунасі. І якщо наша команда 40+ на п’єдестал не пробилася, то команда 50+ серед шести команд з Ізраїлю, Латвії, Естонії та Литви посіла перше місце.

При цьому Олег Кучер з «Кардинал-Рівнестандарту» став найкращим гравцем турніру, а Олег Гудима – найкращим воротарем. Про подробиці змагань розповідає один з їх учасників, член Виконкому Рівненської обласної асоціації футболу, президент Асоціації футзалу Рівненської області Денис Пашкевич:

Команда «Кардинал-Рівнестандарт» у турнірі серед ветеранів 50+ чотири поєдинки виграла і один зіграла унічию, що дозволило їй достроково виграти перше місце.

Розкажіть більше про цей турнір?

Це турнір під егідою Європейської ліги ветеранів. Другий етап. Перший проходив у нас в Затоці, і наша команда 50+ його теж виграла. Попереду третій етап в іспанській Мальорці, куди ми теж плануємо їхати.

А які плани на чемпіонат України?

В системі клубу «Кардинал-Рівнестандарт» нині утворилася прекрасна вертикаль. Клуб має команди в Екстра-лізі, Першій та Другій лігах, в Юнацькій Екстра-лізі U17, а також у юнацьких чемпіонатах U15, U13 та U11. Щодо ветеранів, то в планах у лютому стартувати у чемпіонатах трьома віковими групами – 40+, 45+ та 50+.

Джерело: Рівненські новини


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp