11°

Рівненський митець Костянтин Качановський створив ще один мурал

«Кожна моя робота – це завжди новий досвід, адже люблю експериментувати з новими техніками. В цій роботі попрацював над динамікою та рухом. Танець з вітром додає легкість та таємничу енергетику», – розповів художник вуличного мистецтва.

Як повідомили в управлінні культури і туризму Рівненської ОДА, що цю роботу майстра забрендують для Рівненщини туристичної як і декілька попередніх зображень.

«Мої роботи можна впізнати за кольоровою палітрою та композицією. Працюю в реалістичному стилі, але в кожній картині є Україна. Коли малював попередні вуличні картини, то до мене підходили перехожі і дякували. Саме тоді я зрозумів, що моя праця не даремна, вона надихає та створює настрій. Досі, коли бачу рівнян у футболках, де зображені мої роботи, радію. Ніби і звик, але завжди – це приємна нотка у душі», – розповів митець стріт-арту.

Художник вуличного мистецтва Костянтин Качановський вже написав понад 20 робіт на різних поверхнях. Це стіни фасадів, коридорів, розбомблені руїни в деокупованих територіях Херсонщини. Цього разу картина прикрасила Рівненську ОДА.

Вуличний художник також розповів, що його нова робота – це його енергетика і характер. Адже монументальний живопис передбачає рух та динаміку, таємничу творчу енергетику. Він не стискає у рамки, є розмах.

«Більшість облич – це зібраний образ людей, або риси, які генерує нейромережа. Усі обличчя сучасні, гарні, як наші українські люди», – підсумував Костянтин Качановський.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp