16°

Рівненський Верес та луганська Зоря: підсумки матчу

Рівненський Верес зіграв внічию з луганською Зорею у 14-му турі чемпіонату України. Матч на стадіоні “Авангард” завершився з рахунком 2:2.

Першою у матчі забила Зоряю На 36-й хвилині Денис Нагнойний ударом головою забив гол після подачі Олега Данченка.

Рівняни згодом зрівняли рахунок (на 44-й хвилині). Семен Вовченко головою забив гол після подачі від кутового прапорця.

У другому таймі Зоря вийшла вперед. На 61-й хвилині Артем Чорнігула забив гол після подачі з лівого флангу.

Верес зрівняв рахунок на 88-й хвилині. Андрій Блізніченко забив гол після передачі Дмитра Білоуса.

Цим поєдинком Верес продовжив безвиграшну серію, яка триває сім турів. Зоря, у свою чергу, здобула вдруге поспіль нічию.

Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp