27°

Рівнеоблводоканал вимушений відключати боржників від водопостачання

З 20 серпня 2021 року згідно Закону України №1657-IX, в Україні офіційно знято мораторій на відключення населення за заборгованість з оплати вартості комунальних послуг, яка передбачалася законодавством щодо умов адаптивного карантину.

Інформує Рівнеоблводоканал.

— Ми завжди відкриті до діалогу зі споживачами, особливо якщо питання стосується значної заборгованості за спожиті послуги. На превеликий жаль, є споживачі, які систематично не сплачують за послуги і накопичують власні борги. В таких випадках ми вимушені вдаватись до більш суворих заходів, а саме до відключення. Припинення/обмеження водопостачання є одним із методів роботи з боржниками, до якого Рівнеоблводоканал вдається в крайніх випадках. Зазвичай ми пропонуємо укладення договору реструктуризації заборгованості, що дозволяє споживачу уникнути відключення послуг і судового процесу, — пояснив директор «Рівнеоблводоканал» Андрій Карауш.

Укласти договір реструктуризації боргу можна звернувшись до служби обліку і реалізації води у відділ інформаційних технологій та обліку за адресою вул. Івана Вишенського, 6.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp