7°

Рівнянина, якого розшукувала сім’я, знайшли мертвим на Хмельниччині

Із заявою про зникнення свекра 10 січня до поліції звернулася 35-річна жителька Рівненського району. Як повідомляли у поліції, Гребенюк Михайло Васильович, 1962 року народження вів жебрацький спосіб життя та зловживав алкоголем. Через проблеми зі здоров’ям мав розлади з пам’яттю.

21 січня близько 17 години до поліції надійшло повідомлення, що у селі Крупець Хмельницької області 44-річний чоловік в очереті поблизу Славутського солодового заводу виявив тіло невідомого.

З‘ясувалося, що це житель Рівного, який із 10 січня рахувався безвісти зниклим. Його опізнали рідні.

Усі обставини загибелі наразі встановлюють слідчі. Тіло відправлено в морг для проведення судово-медичної експертизи: попередньо насильницької смерті не виявлено.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp