19°

росія не зможе прискорити просування на фронті на наступний місяць – міністерство оборони Великої Британії

Про це вони написали у своєму твіттері.

Операція росії на донбасі втратила оберти і суттєво відстає від запланованого графіку. Попри невеликі просування за минулий місяць рф не змогла досягнути відчутних територіальних здобутків, водночас підтримуючи стабільно високі рівні виснаження.

Третина сухопутних військ, які росія виділила на війну проти України в лютому, вже отримала втрати.

Війська рф дедалі більше сповільнюють втрати обладнання, низький рівень бойового духу та знижена готовність до бойових дій. Багато з цих чинників неможливо швидко виправити чи оновити, тож вони продовжать сповільнювати російські операції в Україні.

Ці сповільнення, скоріш за все, погіршуватимуться через втрати критично важливого оснащення на зразок обладнання для форсування річок, а також розвідувальних дронів і дронів спостереження.

Обладнання для подолання водних переправ у росіян в обмеженій кількості впродовж усього конфлікту, це обмежує можливість для наступальних маневрів. російські безпілотники вкрай важливі для тактичної оцінки обстановки та корегування вогню артилерії, але вразливі до протиповітряних сил України. За таких умов росія навряд чи зможе драматично прискорити швидкість прсоування в наступні 30 днів.