17°

Росія, окрім шахедів, розробляє ще два види безпілотників для війни в Україні

Росія продовжує розробляти безпілотники для війни в Україні. Як повідомив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат, окупанти вже хизуються своїми безпілотниками “Куб” та “Ланцети”.

“Куб” – це російський оперативно-тактичний безпілотний літальний апарат з бойовою частиною 50 кг. Він може літати на відстань до 25 км і вражати цілі на висоті до 5 км.

“Ланцети” – це російський безпілотний літальний апарат середньої дальності. Він може літати на відстань до 100 км і вражати цілі на висоті до 8 км.

Окрім того, росіяни намагаються модернізувати ці дрони, щоб вони були ефективнішими в боях. Зокрема, вони планують збільшити їхню дальність польоту та бойову частину.

“Відкрили один завод, хочуть інший. Але яке це виробництво – поки невідомо. Чи будуть вони там повноцінно їх виготовляти або ж окремі компоненти робити і доповнювати запчастинами з Ірану…

В принципі потрібно готуватися до того, що, окрім “Шахедів”, будуть і дрони російського виробництва”, – зазначив Ігнат.

Він також додав, що українські військові готові до протидії російським безпілотникам. Військово-повітряні сили України мають сучасне озброєння, яке дозволяє збивати ці дрони.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp