23°

Росія планує “приєднати” окуповані території 30 вересня

Росія може заявити про “приєднання” окупованих районів Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей 30 вересня. Про це повідомили російські пропагандистські агентства ТАСС і РИА Новости з посиланням на джерела.

Як повідомило ТАСС джерело в держдумі, так звана процедура входження окупованих територій до складу росії може відбутися 30 вересня.

Законопроєкти про входження окупованих територій до рф можуть внести до держдуми ввечері 28 вересня, повідомило джерело. За його ж інформацією, законопроєкти можуть бути розглянуті на позачерговому засіданні 29 вересня.

У свою чергу, РИА Новости повідомляє з посиланням на джерело в російському парламенті, що путін може виступити з посланням до федеральних зборів 30 вересня.

“Буде протокольний захід 30 вересня”, – розповів співрозмовник агентства, зазначивши, що за рівнем його організації можна припустити присутність на ньому першої особи.

Джерело не виключило, що цього дня президент виступить із посланням до федеральних зборів. Крім того, як повідомило джерело РИА Новости, рада федерації 29 вересня може розглянути договір і закон про так зване “входження до складу росії нових суб’єктів”.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp