11°

Росія тепер атакує ракетами не з Каспійського моря, саме тому часу, щоб пройти в укриття поменшало

Росіяни почали атакувати авіацією з ростовської області, а не з Каспію, що залишає нам менше часу відреагувати на пуск. Про це повідомив речник командування Повітряних сил Юрій Ігнат в ефірі єдиного телемарафону.

«Стратегічна авіація рф продовжує обстрілювати Україну ракетами Х-101 і Х-555. Але тепер почали атакувати з ростовської області, а не з Каспію. Тобто ближче. Це залишає нам менше часу відреагувати на пуск», – сказав Ігнат.

Він пояснив, що поки з Каспію ракета летить з швидкістю 900 кілометрів на годину, то є можливість швидше відреагувати Повітряним силам. Так само є більше часу і людям спуститись в укриття.

«Зараз рф атакує з ростовської області стратегічними бомбардувальниками Ту-95 і Ту-160. Там вони мають 6 літаків кожен може нести 8-12 ракет під крилами», – підкреслив речник командування Повітряних сил.

Він додав, що також росіни атакують як з моря “Калібрами”, так і балістичними ракетами з північних регіонів. Зараз головною метою агресора є об’єкти критичної енергетичної інфраструктури України.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp