12°

Росія відновила постачання зброї з КНДР після паузи – ЗМІ

Росія, ймовірно, після місячної паузи відновлює поставки морським шляхом зброї із КНДР. Про це повідомляє портал NK Pro.

Як зазначається, про це може свідчити прибуття російського вантажного судна у північнокорейський порт “Расон”, звідки відбувається постачання зброї із КНДР до РФ.

На супутникових знімках компанії Planet Labs видно, що судно, розміри і зовнішній вигляд якого відповідає російському Lady R, пришвартувалося до пірсу № 1 у Расоні у неділю.

На борту судна були предмети, схожі на контейнери, які відправляють до РФ. Відколи російські кораблі почали прибувати у Расон в серпні минулого року, вони вивантажували контейнери на причалі № 1, а потім забирали вантаж на причалі № 2 для доставки в Росію.

Зазначається, що російські кораблі, які беруть участь у морських перевезеннях північнокорейських боєприпасів і зброї до РФ, не пришвартовувалися в цьому порту з 12 лютого.

Об’єкти знову почали з’являтися на північнокорейському пірсі між 8 і 9 березня, а до 10 березня їх стало ще більше, що свідчить про те, що контейнери підвозять потягами для підготовки до відправлення в РФ.

За даними NK Pro, Lady R забрала контейнери в російському східному порту 8 лютого і кинуло якір у водах на схід від Владивостока приблизно 10 лютого. Судно залишалося там тижнями, але зникло між 7 і 9 березня, незадовго до прибуття в Расон.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp