18°

Росія вирішила вивезти з окупованого Криму десять своїх винищувачі

На тлі все частіших вибухів у Криму, за якими, ймовірно, стоять українські сили, росія вирішила вивезти з окупованого Криму десять своїх винищувачів. Про це йдеться у секретному звіті НАТО, що опинився в розпорядженні видання Business Insider.

Згідно зі звітом НАТО від 22 серпня, “росія, швидше за все, виведе свої військово-повітряні сили в Криму, щоб запобігти подальшим атакам з боку України”.

Стверджується, що російські збройні сили вже перекинули десять своїх винищувачів з Криму назад на територію росії, щоб уникнути подальших втрат літаків. Йдеться про шість винищувачів СУ-35С і чотири перехоплювачі МіГ-31БМ.

У Бельбеку, за даними Альянсу, досі дислокуються близько 32 російських винищувачів. Здебільшого це винищувачі СУ-27, але є також невелика кількість сучасних СУ-35С і МіГ-31БМ.

Крім того, росія збільшила кількість своїх тактичних ракет класу “земля-повітря” в Криму, щоб протистояти подальшим атакам з боку України, наприклад, безпілотників.

“Українські БПЛА важко виявити російським системам ППО як цілі. Ця проблема поширена серед усіх сил, які росія розгортає в Україні”, – йдеться в секретному документі.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp