8°

Росіянами вбито 425 українських дітей

В Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії російської федерації загинули 425 дітей, 815 – дістали поранення. Про це повідомили в Офісі генерального прокурора з посиланням на дані ювенальних прокурорів.

«Станом на ранок 18 жовтня 2022 року більше ніж 1240 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії російської федерації. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів 425 дітей загинуло та понад 815 отримали поранення різного ступеню тяжкості», – ідеться в повідомленні.

Ці дані не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

Найбільше постраждало дітей у Донецькій області – 411, Харківській – 258, Київській – 116, Миколаївській – 77, Запорізькій – 69, Чернігівській – 68, Луганській – 64, Херсонській – 57, Дніпропетровській – 31.

Зокрема, під час фіксації злочинів, вчинених загарбниками на території Донецької області, на місці поховання в смт Новоселівка Краматорського району виявили тіло 11-річного хлопчика з ознаками насильницької смерті. Також на місці поховання в м. Лиман на Донеччині виявили тіло однорічної дівчинки з ознаками насильницької смерті.

Крім того, 17 жовтня через ворожий обстріл с. Костянтинівка Донецької області дістала поранення 12-річна дівчинка.

Також вчора внаслідок обстрілу російськими військами с. Таврійське Запорізької області 12-річний хлопчик дістав поранення, а поблизу с. Діброва Ізюмського району Харківської області 16-річний хлопець наступив на вибуховий пристрій та тяжко травмувався.

Через бомбардування та обстріли збройними силами рф пошкоджено 2663 заклади освіти. 326 з них зруйновано повністю.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp