20°

Росіяни завдали удару по об’єкту інфраструктури на Житомирщині

Російські війська в ніч на 8 квітня атакували ударними дронами об’єкт критичної інфраструктури на Житомирщині, повідомив голова обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.

«Силам і засобам протиповітряної оборони області вдалося збити частину «Шахедів». За попередньою інформацією, жертв і постраждалих внаслідок ворожого удару немає», – написав Бунечко у телеграмі, не уточнивши, про який саме об’єкт йдеться.

Тим часом, міська рада Звягеля повідомила на своїй сторінці у фейсбуці, що був атакований об’єкт інфраструктури цієї громади, й існує «загроза забруднення повітря».

«Наразі існує пряма загроза забруднення повітря, тому рекомендовано залишатися в приміщеннях із зачиненими вікнами. Зокрема, комісією ТЕБ і НС ухвалене рішення щодо дистанційного навчання у закладах загальної середньої освіти, фахової передвищої освіти й у вищому професійному училищі. Щодо закладів дошкільної освіти: для батьків, яким немає з ким залишити дітей, будуть працювати чергові групи», – йдеться в повідомленні.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp