20°

Рятувальники з охорони Рівненської АЕС здали заліки за підсумками навчального року

Протягом 16-17 червня співробітниками відділу реагування на надзвичайні ситуації Головного управління ДСНС України у Рівненській області були прийняті заліки із службової підготовки за підсумками навчального року у рятувальників ДПРЗ-2 ГУ ДСНС України у Рівненській області.

Під час здачі заліків особовий склад проходив теоретичний письмовий залік, де рятувальники відповідали на запитання, які включають тактичну, медичну підготовку, питання з охорони праці. На другому етапі рятувальники  практично відпрацьовували навчальні вправи із спеціальної фізичної підготовки  та загально-фізичної підготовки.  Також в ході приймання заліків була відпрацьована  ввідна, щодо ліквідації умовної пожежі на макеті блочного трансформатора із залученням авто-колінчастого підйомника (АКП), який здійснював пінну атаку за допомогою гребінки з ГПС-600 від автомобіля високого тиску (АВТ).

В ході проведення заліків з особовим складом загону, психологами ГУ ДСНС області, було проведення анкетування по вивчено соціально-психологічний клімат в підрозділах. Усі рятувальники впорались із поставленими нормативами та показали хороші результати чим підтвердили свій професіоналізм.