Сьогодні засідання постійної комісії з питань міського господарства Рівнеради | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
26-06-2017  13:20
Сьогодні засідання постійної комісії з питань міського господарства Рівнеради

Сьогодні о 14:00 год. в 410 каб. (вул. Соборна, 12-А) відбудеться засідання постійної комісії з питань міського господарства (голова постійної комісії Н. Поліщук).

Порядок денний засідання

постійної комісії з питань міського господарства

  1. Про внесення змін в Положення про громадський бюджет у місті Рівному, який затверджений рішенням Рівненської міської ради від 18.08.2016 року № 1456 (Романюк Л.В. – депутат Рівненської міської ради 7 скликання)
  2. Про внесення змін до структури Рівненської міської ради та її виконавчих органів (Костюк Т.В. – начальник відділу з питань служби в органах місцевого самоврядування та кадрової роботи)
  3. Про припинення Товариству з обмеженою відповідальністю «ГЛЧКОМ» права оренди земельної ділянки на вул. Павлюченка та розірвання додаткового договору про поновлення договору оренди землі. (Таргоній С.Г. – начальник Управління земельних відносин)
  4. Повторний розгляд. Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Київській, 64 КП – Рівненському міському тресту зеленого господарства на якій знаходиться нерухоме майно. (Таргоній С.Г. – начальник Управління земельних відносин)
  5. Повторний розгляд. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки, на якій знаходяться об’єкти нерухомого майна на вул. Набережній, 8-Б та вул. Набережній, 8-В ТзОВ «Рівнетеплоенерго». (Таргоній С.Г. – начальник Управління земельних відносин)
Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
22C°
4м/с