32°

Саперів з Рівненщини нагородили відзнаками за розміновування Київщини

На території Київщини досі тривають роботи з очищення від вибухонебезпечних предметів. Сапери з усієї України у надзвичайно важких та небезпечних умовах вже звільнили понад 17 тисяч гектарів землі, при цьому знешкодили близько 49 тисяч одиниць вибухонебезпечних предметів.

Тож, голова ДСНС України Сергій Крук відзначив найкращих і подякував за сумлінну працю хлопцям, які весь цей час мужньо працювали на звільненій території.

З Рівненщини було нагороджено двох фахівців піротехнічних груп:

  • Нагрудним знаком «За відвагу в надзвичайній ситуації» – Олександра Дмитрука, водія-сапера групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Рівненській області, прапорщика служби цивільного захисту;
  • Почесною грамотою ДСНС – Володимира Мединського, старшого водія-сапера групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Рівненській області, старшого прапорщика служби цивільного захисту.

Нагадаємо, що групи піротехніків ДСНС Рівненщини тричі виїжджали на розмінування Київської області. За перших два виїзди сапери обстежили майже 900 га території та виявили більше 3,3 тисячі небезпечних предметів.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp