14°

Що буде далі із кіосками біля “Сільпо” у Рівному

Фото Суспільне

Рівненська міська рада програма суд першої інстанції щодо дозволів на будівництво кіосків біля “Сільпо” на вулиці Київській. Так, підприємець Олександр Сачевчич оскаржив у Рівненському окружному адмінсуді скасування паспортів-прив’язок. 

Нагадаємо, дозвільні документи Олександру Сачевчичу видавав ще тодішній заступник начальника управління архітектури та містобудування Андрій Юрков у січні цього року. Згодом Рівнерада з другої спроби зобов’язала головного аріхтектора Рівного Дмитра Котлярова скасувати дозвільні документи. При цьому він зазначив, що підприємець зможе оскаржити такі дії депутатів у суді. Що, власне, Олександр Сачевчич і зробив, звернувшись до суду та призупинивши дію цього наказу. Тим часом будівництво кіосків продовжувалося. 

Раніше міський голова Рівного Олександр Третяк особисто виїжджав на місце будівництва скандальних кіосків та пригрозив їхніх знесенням до 18 жовтня, якщо цього сам не зробить підприємець. Крім того заявив , що в разі програшу міська рада буде подавати апеляційну скаргу на рішення суду. 

Як розповів Дмитро Котлярова, наразі таке рішення (щодо апеляції) уже прийнято. Скарга була подана, проте шансів, за його словами, дуже небагато. 

– Управління містобудування та архітектури вже подало апеляційну скаргу на рішення попереднього суду. Якщо я не помиляюсь два дні тому. Тобто судові засідання будуть продовжуватися. Ми наразі чекаємо, коли буде відкрите провадження у даній справі. Судовий збір сплачено, всі документи передано. Особисто моя думка, що шансів небагато. Свою позицію я озвучував на сесії, коли приймалося рішення (щодо скасування дозволів, авт.). Мені здається, що треба було іти іншим шляхом, я його пропонував. Але, на жаль, представники певних політичних сил не почули. Пішли цим популістичним шляхом. Тепер ми програємо, – каже Дмитро Котляров. 

Тим часом, завершується набір орендарів для роботи у кіосках. Вартість оренди одного квадратного метра складає 1200 гривень на місяць. Відкриття кіосків, за словами підприємця, планується вже до кінця року. 

Джерело: Рівне Медіа


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp