20°

Шість із половиною кілограмів коноплі вилучили поліцейські у Рівненському районі

Поліцейські відділення № 5 (смт Гоща) задокументували факти незаконного вирощування та зберігання наркотичних речовин 45-річним жителем села Бугрин. Тепер йому може загрожувати до трьох років позбавлення волі.

Протиправну діяльність чоловіка викрили дільничні офіцери поліції учора, п’ятого серпня, під час проведення відпрацювання у рамках профілактичної операції «Мак».

На присадибній ділянці 45-річного жителя села Бугрин поліцейські виявили 36 рослин коноплі, які господар вирощував у міжряддях кукурудзи. Крім того, за результатами огляду господарства на горищі будинку правоохоронці вилучили висушені та подрібнені рослини коноплі загальною вагою шість із половиною кілограмів.

Як пояснив 45-річний чоловік, коноплі вирощував і зберігав для власного споживання. 

Слідчо-оперативна група задокументувала кримінальні правопорушення. Відомості за фактами незаконного вирощування та зберігання наркотичних речовин без мети збуту внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтями 309, 310 Кримінального кодексу України.

Вилучені коноплі відправлені для проведення експертизи, за результатами якої прийматиметься відповідне процесуальне рішення, зокрема повідомлення жителю Бугрина про підозру.

Максимальне покарання, яке йому може загрожувати — три роки позбавлення волі.