23°

Шість профтехів Рівненщини отримають кошти для оновлення

Рівненська область отримає 500 мільйонів гривень з державного бюджету на модернізацію шести профтехів. Ці кошти виділені в рамках проєкту «100 майстерень», який має на меті оновити матеріально-технічну базу закладів професійно-технічної освіти та зробити їх більш конкурентоспроможними.

Завдяки оновленню профтехів студенти здобуватимуть знання та навички на сучасному обладнанні, що відповідає потребам ринку праці, а заклади зможуть готувати кваліфікованих фахівців для пріоритетних для економіки Рівненщини сфер: сільськогосподарської, готельно-ресторанної, промислової та металургійної. Профтехи стануть центрами підготовки кадрів для відбудови та відновлення країни.

Перелік закладів, які отримають кошти:

  • Радивилівський професійний ліцей (професії «Столяр-будівельник», «Верстатник деревообробних верстатів»)
  • Вище професійне училище № 25 смт Демидівки (професії «Тракторист-машиніст с-г виробництва», «слюсар з ремонту с-г машин та устаткування»)
  • Вище професійне училище №22 м. Сарни (професії «Кухар», «Кондитер»)
  • Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу і дизайну (професії «Швачка», «Кравець», «Закрійник», «Вишивальник»)
  • Рівненський професійний ліцей (професії «Верстатник широкого профілю», «Токар»)
  • Державний навчальний заклад «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» (релокований до м. Гоща) (професії «Електрослюсар черговий та з ремонту устаткування», «Електромонтер з ремонту на обслуговування електроустаткування»)

Оновлення навчальних приміщень розпочнеться наприкінці весни 2024 року.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp