17°

«Шлюб за добу» на Рівненщині скористалися понад 800 пар закоханих

Впродовж дев’яти місяців цього року працівники відділів державної реєстрації актів цивільного стану Рівненської області зареєстрували 832 шлюби за пришвидшеною процедурою, в межах проєкту Міністерства юстиції “Шлюб за добу”.

Найбільшим попитом послуга користується в обласному центрі. Відтак, у Рівному з початку 2020 року у скорочені строки одружилося 624 пари. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість таких церемоній зросла на 16%, адже 2020 року за пришвидшеною процедурою одружилося 507 пар закоханих.

Цікавим є той факт, що майже третина цих шлюбів – це пари з іноземцями.

“Сервіс “Шлюб за добу”дозволяє обрати бажану дату державної реєстрації шлюбу без зайвих зусиль. Для цього необхідно звернутися із відповідною заявою до організаторів церемонії у своєму регіоні. Після цього закоханим потрібно обрати зручні дату та час і надати необхідні документи”, – зазначає Тарас Грень, начальник Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів).

А саме:
1. Паспорт громадянина України, паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства.
2. У разі, якщо заявники або один з них раніше перебували в шлюбі, – документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним.
3. Документи, що складені іноземною мовою, подаються разом з їх перекладами українською мовою, засвідченими в установленому порядку.

До слова, у Рівненській області скористатися послугою «Шлюб за добу» можна у Рівному, Дубні і Сарнах. Зокрема, в обласному центрі такі церемонії державної реєстрації проходять в КЗ «Міський будинок культури» та в залі камерної та органної музики Рівненської обласної філармонії.

Джерело: Рівненські новини


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp