25°

Сім українців незаконно втекти через кордон на Закарпатті

Цими вихідними військовослужбовці Чопського загону затримали сімох чоловіків, які намагалися незаконно виїхати з України через Закарпаття.

Усі виявилися громадянами України — чоловіками призовного віку. Шестеро прямували у напрямку Словаччини, сьомий спробував поза пунктами пропуску пробратися в Україну.

За словами прикордонників, один із чоловіків рухався до кордону лісом і був зупинений сигналізаційним комплексом. Інший був зафіксований фотопасткою. Ще двох вдалося зупинити на пів шляху до держрубежу завдяки випереджувальній інформації співробітників оперативно-розшукового підрозділу. Решту зупинили прикордонні патрулі.

Останній з тих, кого затримали цими вихідними, прямував зі Словаччини в Україну. Його зупинили біля кордону у районі населеного пункту Великий Березний. Чоловік виявився місцевим жителем. Він зізнався, що певний час перебував за кордоном та вирішив повернутися в Україну у зв’язку з сімейними обставинами.

Затриманих доправили у прикордонні підрозділи з метою з’ясування усіх обставин справи та притягнення до відповідальності за ст.204−1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Їхні справи розглядатиме суд.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp