23°

Скільки лампочок вже обміняли на Рівненщині?

На Рівненщині вже обміняли понад 660 тисяч ламп розжарювання на нові енергозберігаючі.

Кількість пунктів їх обміну поступово скорочується. Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль та додав, щоб ті, хто цього ще не зробив, не зволікав.

«На Рівненщині обмін старих ламп доступний як у великих містах, так і в малих населених пунктах.

Загалом в область надійшло понад 766 тисяч світлодіодів, які розподілені по відділеннях Укрпошти області. Проєкт триває, але кількість пунктів поступово скорочується.

Обміняти лампи наразі можна в 85 сільських та 25 міських відділеннях, а у Рівному – в центральному та у відділені №28», – зазначив очільник області.

Також Віталій Коваль додав, що на сьогодні програмою вже скористалися тисячі жителів Рівненщини. А по Україні кількість сягнула 3,5 мільйона.

Нагадаємо, заяву на обмін можна подати в застосунку Дія. Також обмін можна здійснити у відділені Укрпошти (в такому разі лампи обміняють лише за їх наявності).

Мешканці сіл з населенням менше 2000 людей можуть обміняти лампи без попередньої реєстрації в Дії.

Як повідомив керівник Укрпошти в Рівненській області Вадим Мосаковський, що з 1 травня здійснити обмін можна буде тільки в обласному центрі.

Програма з обміну ламп реалізується Урядом за підтримки Євросоюзу в межах проєкту «Заощадження електроенергії – LED-лампи для України».


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp