4°

Сьогодні очікується значний дефіцит електроенергії, – “Укренерго”

У понеділок, 19 грудня, можливий значний дефіцит електроенергії в Україні через холодну погоду. Про це повідомив голова правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький в ефірі інформаційного телемарафону,.

“Тому що холодно. В основному, це фактор температури навколишнього середовища. Хочу сказати, що холодно буде і завтра, як ми знаємо з прогнозів погоди, тому сьогодні і завтра дефіцит буде значним. Також робочий день, плюс очікуються досить сильні морози”, – акцентував Кудрицький.

За його словами, далі можна очікувати на зменшення дефіциту електроенергії.

“Після чого і температура вже почне підніматися і звичайно ж ми відновлюємося”, – пояснив Кудрицький.

Голова правління НЕК “Укренерго” зазначив, що зараз уже відновили свою роботу всі енергоблоки АЕС, які працюють на контрольованій Україною території.

“Існує ще певне обмеження по мережах, вони не можуть видати певну частину своєї потужності через обстріли, але ми працюємо над зменшенням цих обмежень.

Думаю, що найближчим часом ми зможемо побачити повну потужність трьох атомних станцій в мережі. Тут більше питання у відновленні певних підстанцій, які були пошкоджені.

Я думаю за один-два дні ми ще зможемо збільшити обсяги тої генерації, яка доступна нашим споживачам”, – підкреслив Кудрицький.

Він додав щодо відновлення енергосистеми після останніх ракетних ударів.

“Як для обстрілу в більше як 70 ракет, те, що ми маємо сьогодні, – це теж дуже пристойний результат. Не буду називати цифру, але відновились ми досить непогано цього разу”, – констатував Кудрицький.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp