20°

Сьогодні у Рівному проходитимуть міжнародні змагання зі спідвею

Сьогодні, у неділю, 26 вересня, Рівненський мототрек прийматиме міжнародні змагання зі спідвею Меморіал Ігоря Марка. Початок змагань о 15-й годині.

Шанувальники спідвею матимуть нагоду стати свідками п’ятнадцятихвилинного тренування гонщиків (початок о 14.00), долучитися до автографсесії найсильніших учасників турніру (початок о 14.45).

О 15:00 розпочнеться церемонія відкриття змагань за участю ветеранів рівненського спідвею та родини Ігоря Марка, а вже о 15.20 – стартують самі змагання.

В гонці стартуватимуть представники Данії, Польщі, Латвії, Австралії та України.

Стартовий склад:

Польща: Даніель Єлєнєвскі, Норберт Кошчух та Томаш Орват;

Данія: Андреас Кааг Єнсен, Тобіас Томсен, Матіас Нільсен

Латвія: Ернестс Матюшонокс

Австралія: Брайден МакГіннес та Кейнан Р’ю

Україна: Марко Левішин, Віталій Лисак та Станіслав Мельничук

На ще одне місце в змаганнях претендують Назар Парніцкій, Роман Капустін, Андрій Розалюк та Станіслав Огороднік.

“Ось такі кришталеві кубки у стилі ретро вручатимуть переможцям міжнародних змагань зі спідвею “Меморіал Ігоря Марка” у Рівному 26 вересня ветерани рівненського спідвею. Це одноклубники Ігоря Марка часів його виступів за рівненські клуби. Це Анатолій Жабчик, який разом з Ігорем Марко створив найкращу пару рівненського Сигналу у переможному для клубу 1986 року. Це Ігор Звєрєв, з яким Ігор Марко був не тільки одноклубником у Сигналі, а й сусідом по поверху в одному будинку. Це Віктор Гайдим, з яким Ігор Марко неодноразово стартував в одній парі протягом 2005 та 2006 років у складі клубу Україна у Міжнаціональній та 2 Польській Лігах,” – написав директор «Клубу вболівальників Рівненського спідвею» Сергій Головня.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp