19°

Сьогодні у Рівному провели трансплантацію серця

Ця унікальна операція була проведена сьогодні вночі. Операцію проводили медики ЦМЛ Рівного спільно з лікарями Національного інституту хірургії та трансплантології імені О. Шалімова та НДСЛ «Охматдит». Реципієнтом є жінка 60 років з Рівненського району.

Після операції перебуває в реанімації Рівненської ЦМЛ. Донор – чоловік 45 років, мешканець Рівненської області. Поступив до ЦМЛ з черепно-мозковою травмою, яка призвела до смерті головного мозку.Неймовірна подяка медикам. Їхня робота – дивовижна! Окрема подяка головному лікарю ЦМЛ Кучеруку Євгену Філімоновичу.

Здоров’я пацієнту, в грудях якої б’ється нове серце! Здоров’я ще двом реципієнтам, однорічній та п’ятирічній діткам, у яких відбудеться пересадка нирок та печінки в Охматдиті!

Висловлюю співчуття рідним донора… Завдяки іх рішенню у час невимовного горя, подаровано шанси на життя одразу кільком людям!Кожна така історія – це неймовірна напруга людських емоцій, почуттів, страхів та надій. А ще Божої допомоги.

Стратегічно важливо розвивати трансплантацію в Рівному, а не відправляти людей за кордон, де операції коштують в п’ять разів дорожче. Будемо розвивати цей напрямок пересадки органів в Рівному, бо потреба в операціях з трансплантації величезна.

Будьте здорові! Бережіть себе!

Джерело: КНП «Центральна міська лікарня» РМР